1. ارم چوب
  2. یراق آلات
  3. مرکز فروش یراق آلات کابینت و اکسسوری آشپزخانه در بابل

مرکز فروش یراق آلات کابینت و اکسسوری آشپزخانه در بابل

یراق کابینت بابل

ارم چوب ارائه دهنده محصولات برندها و تولیدکنندگان معتبر در مازندران و شهر بابل است که با در اختیار قرار دادن قدرت انتخاب بالا از طریق فراهم کردن دایره متنوعی از محصولات در این زمینه فعال است.

یراق آلات کابینت در کنار دیگر جنبه‌های مورد اهمیت کابینت سازی یعنی ورق‌های MDF، جایگاه ویژه‌ای در کاربری و طراحی کابینت دارد و به این دلیل که محصولات مختلف و متنوعی در دسته یراق آلات و اکسسوری کابینت قرار می‌گیرد، به نوعی کار گزینش و بررسی کاربران را سخت می‌کند. برای ساده سازی و هرچه بهتر کردن عملکرد افراد برای انتخاب مناسب‌ترین یراق آلات کابینت، فروشگاه ارم چوب به‌عنوان نمایشگاه دائمی ام دی اف و فروشگاه یراق آلات کابینت بابل و در استان مازندران، ضمن در اختیار قرار دادن طیف متنوع محصولات اقدام به دسته‌بندی دقیق و ارائه اطلاعات کاربردی در خصوص این محصولات در قالب مقالات آموزشی و مشخصات فنی و کاربردی این اجزاء مورد اهمیت در کابینت سازی کرده است. به همین علت آشنایی بیشتر با جنبه‌های مختلف این مجموعه فروشگاهی و خدمات عمومی و تخصصی کابینت می‌تواند افراد را با کلیت فعالیت ارم چوب که از واحدهای مرجع فروشگاه یراق آلات مازندران به شمار می‌آید، بهتر راهنمایی کند.  

انواع دستگیره کابینت در بابل

انواع دستگیره کابینت آشناترین یراق آلات کابینت محسوب می‌شود و اکثر کاربران با نقش کاربردی و تأثیری که انواع دستگیره در جلوه بصری و زیبایی کابینت دارد، آشنا هستند. انواع مختلف دستگیره کابینت بر اساس معیارهای مختلفی مانند جنس، شکل، ساختار (مخفی یا روکار) و… تقسیم می‌شوند و تنوع آن به قدری بالا است که می‌توان برای هر سبک طراحی و جنس و طرح کابینت و ورق‌های‌ ام دی اف، چندین مدل دستگیره انتخاب کرد. در فروشگاه ارم چوب ملاک اصلی فروش این دسته از یراق آلات کیفیت ساخت است و تضمین‌های لازم در این خصوص را با ارائه محصولات به‌روز از بهترین برندهای تولیدکننده دستگیره کابینت به مشتریان ارائه می‌دهد.  

دستگیره کابینت بابل

انواع پایه کابینت در بابل

شرایط ایمنی و نیاز به عدم یا به حداقل رساندن میزان تماس بدنه کابینت با زمین که به‌خودی‌خود احتمال تماس با آب و رطوبت و در نتیجه کاهش عمر و دوام ورق‌های‌ ام دی اف را افزایش می‌دهد، باعث شده که در طراحی کابینت هیچ کدام از قسمت‌های ساختاری آن بر روی زمین قرار نگیرد. پایه کابینت یراق آلاتی است که برای این منظور ساخته شده و در انواع مختلف و متناسب با سبک‌های مختلف طراحی کابینت قابل ارائه است. این تجهیزات به غیر از ایجاد فاصله مناسب کابینت از سطح زمین، نقش تنظیم حالت قرارگیری کابینت بر روی زمین را هم بر عهده دارند و به نوعی هماهنگ کننده کابینت از نظر ایستایی و تراز بودن با سطوح زمین به شمار می‌آیند.  
پایه‌های کابینت بیشتر بر اساس سه جنش فلز، چوب و پلاستیک ساخته می‌شوند اما بهترین فروشگاه‌های یراق آلات کابینت انواع خاص‌تری از تجهیزات که با جنس‌های دیگری مانند شیشه، سنگ، فلزات آبکاری شده و… ساخته می‌شوند در کنار محصولات متداول‌تر ارائه می‌دهند تا طیف متنوع‌تری از نیازها در این خصوص برآورده شود

لولاهای کابینت در بابل

امکان اتصال و مونتاژ درب‌ها به بدنه کابینت، از طریق دسته‌ای از یراق آلات کابینت به نام لولای کابینت میسر می‌شود. این تجهیزات می‌تواند به‌صورت ساده یا با ویژگی‌های مانند آرام بند (به منظور جلوگیری از احتمال کوبیده شدن درب به کابیت و تولید صدای نامطلوب)، درجه دار (ویژه مونتاژ درب‌هایی که باید با زاویه‌ای به غیر از زاویه ۹۰ درجه نصب شوند) و… باشند و یک فروشگاه یراق آلات کابینت و اکسسوری باید انواع لولا با انواع ویژگی ارائه شده و موجود در بازار را موجود داشته باشد تا مشکلات خریداران را هنگام اجرا و نصب کابینت به حداقل برساند.  

لوللا کابینت بابل

فروش انواع قرنیز کابینت در بابل

در فروشگاه یراق آلات ارم چوب انواع مختلف قرنیز کابینت با دو کاربرد اصلی عایق کاری و ایجاد زیبایی قابل ارائه است. این دسته از یراق آلات کابینت مانند سایر یراق آلات تقریباً در انواع مختلف کابینت مورد کاربرد است و اجرای درست کم‌تر پروژهٔ دکوراسیون داخلی در قسمت کابینت را می‌توان بدون استفاده از این تجهیزات تصور کرد. انواع مختلف قرنیز که دو مورد اصلی قرنیزهای گرد یا قاشقی و قرنیزهای تخت یا وسترمن را شامل می‌شود، با توجه به رنگ و طرح و جنس کابینت مورد استفاده قرار می‌گیرد و به همین دلیل تنوع در آن یک عامل بسیار مهم است و به شکل طبیعی تنوع بالای طرح و رنگ و جنس قرنیز، کیفیت خدمات فروشگاهی در این زمینه را بالا می‌برد.

ریل کشو کابینت در بابل

هر سازه کابینت معمولاً به‌طور ثابت از یک قسمت طراحی شده بر اساس کشو برخوردار است. اجرای این قسمت‌های ویژه که کاربری قرار دادن تجهیزات آشپزخانه دم دستی‌تر مانند کفگیرها و چاقوها و… را بر عهده دارد، توسط ریل‌های کشو انجام می‌شود. این دسته از یراق آلات کابینت انواع مختلفی مانند ریل کشو ساچمه‌ای، ریل کشو غلتکی، ریل کشو تاندوم فول (مخصوص کشوهای کابینت جدا شونده) و… را شامل می‌شود و کاربران می‌توانند بسته به نیاز خود اقدام به خرید مناسب‌ترین گزینه موجود در فروشگاه کنند.

فروش اکسسوری‌ آشپزخانه در بابل

در کنار یراق آلات کابینت، اکسسوری آشپزخانه هم از مواردی است که فروشگاه‌های فعال در زمینه کابینت باید خدمات مناسبی در این زمینه ارائه بدهند. اکسسوری در اصل واژه‌ای است که برای هر نوع تجهیزات جانبی به کار می‌رود و به این دلیل یراق آلات کابینت را هم می‌توان نوعی اکسسوری در نظر گرفت، اما برای تفکیک کاربردی یراق آلات از لوازم جانبی کابینت که هر کدام دارای یک هویت جداگانه هم هستند، بهتر است این دو مورد را از یکدیگر جدا دانست. به‌طورقطع برای درک بهتر اکسسوری کابینت اشاره به انواع و مثال‌های آن الزامی است، از همین روی می‌توان برای اکسسوری کابینت موارد زیر را مثال زد که خدمات فروش آن‌ها در ارم چوب، به‌عنوان یک فروشگاه یراق آلات کابینت و اکسسوری، ارائه می‌شود:

  • تقسیم‌کننده‌های فضای داخلی کابینت‌ها و به‌خصوص کشوها.
  • انواع سطل زباله کشویی یا متصل شونده به پشت درب کابینت‌.
  • انواع مجیک کرنر یا کابینت کنج برای نظم دادن به وسایل و استفاده بهینه از فضاهای مرده گوشه‌های دیوار.
  • انواع سبد ظرف‌شویی با کاربرد آبچکان ظروف.
  • قفسه‌هایی که با نام قفسه‌های مینی سوپرمارکت شناخته می‌شوند که در کنار کابینت کاربرد نظم دهی به اقلام خوراکی کوچک و متنوع را دارد.
  • انواع شیرآلات آشپزخانه
  • انواع هود آشپزخانه
  • انواع سینک آشپزخانه

در صورتی که قصد خرید انواع یراق کابینت و اکسسوری آشپزخانه در بابل را دارید، می توانید از هر جای شمال ایران توسط ارم چوب اقدام نمایید.

۰۱۱۳۲۲۰۷۰۴۳

۰۱۱۳۲۲۰۰۹۸۰

۰۹۱۰۱۰۰۱۴۳۰

یراق آلات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست